Afryka - zbieramy szczotki, pasty i okulary PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dominika Franczyk   
poniedziałek, 03 maja 2021 15:22

Jeden z projektów olimpiady Zwolnieni z Teorii właśnie wystartował z kolejnym działaniem na rzecz rówieśników z Afryki. W tamtym rejonie świata brakuje podstawowych środków higieny, a my możemy realnie pomóc. Dlatego zapraszamy do działania.

 
Pomóż z nami Afryce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dominika Franczyk   
niedziela, 02 maja 2021 15:19

Jako uczestnicy projektu Afryka Tu Pomagamy utworzyliśmy zrzutkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl. Zebraną kwotę przekażemy na jedną z akcji UNICEF. Zachęcamy Was również do odwiedzenia naszego Facebooka i Instagrama oraz polecenia ich swojej rodzinie i swoim znajomym. Każda złotóweczka i polubienie się liczą.

https://zrzutka.pl/kk396y

 
Światowy Dzień Ziemi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Franczyk   
czwartek, 22 kwietnia 2021 15:10


Światowy Dzień Ziemi po raz pierwszy był obchodzony w 1970 roku w Stanach Zjednoczonych. W Polsce 20 lat później zaczęto wygłaszać hasła nawołujące do dbania o nasze środowisko. A przecież to wyjątkowe i niepowtarzalne święto ma jeden zasadniczy cel: aby zwrócić, chociaż w tym jednym dniu, uwagę całego świata na ratowanie naszej planety. “Ziarenko do ziarenka” i jesteśmy w stanie przywracać jej naturalny stan. Uczniowie ZSTiO Meritum od wielu lat “zbierają takie ziarenka”. W tym roku 22 kwietnia przypominamy nasze liczne akcje ekologiczne od sprzątania świata, przez kilkudniowe warsztaty ekologiczne, na których szczegółowo badamy stan atmosfery, hydrosfery i biosfery, aż po dni wiosny i Dzień Ziemi. Ziemia to nasz wspólny dom i my, uczniowie Meritum, o tym nie zapominamy. Trzymamy kciuki za Młodych EKOlogów, którzy właśnie rozpoczynają realizację swojego projektu!

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»