Warsztaty z "Jak nie dziś, to jutro’" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patrycja Siebiata   
wtorek, 18 maja 2021 09:44

W imieniu grupy "Jak nie dziś, to jutro" serdecznie zapraszamy na warsztaty w ramach dni sportu i kultury, które odbędą się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Meritum. Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś na temat swojego zdrowia i poznać główne czynniki ryzyka chorób w dobie pandemii, jest to dzień stworzony dla ciebie. W szkole czekają cię konkursy z słodkimi nagrodami, sporty rekreacyjne i wiele innych ciekawych rzecz.

 
Młodzi EKOlodzy zapraszają na grę terenową PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maja, Natalia, Dominika   
wtorek, 18 maja 2021 09:32

 

Projekt "Młodzi EKOlodzy" serdecznie zaprasza do wzięcie udziału w grze terenowej, która odbędzie się w ZSTiO MERITUM w ramach Dni Kultury i Sportu.
Na terenie Meritum znajdziecie plakaty - szukajcie, skanujcie kody qr, rozwiążcie zadania, znajdźcie hasło - bądźcie z nami EKO. Powodzenia!

 
Pomysłowe dziewczyny i ich gość, czyli jak połączyć muzykę, gotowanie i blogowanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Stawarz   
poniedziałek, 17 maja 2021 13:50

Gościem kolejnego webinaru Pomysłowych dziewczyn była p. Paulina Matysek.Tematem spotkania było prowadzenie bloga. Nasz gość dał uczestnikom spotkania szereg rad, jak prowadzić bloga skutecznie i profesjonalnie. Ale rozmowa dotyczyła również muzyki i sztuki, w których p. Paulina również skutecznie się realizuje.
Dziękujemy za udział w spotkaniu i zapraszamy na bloga i fb Pani Pauliny https://www.facebook.com/strzyga667 https://warzywarzywa.blogspot.com/2020/09/pieczone-jabka-nadziewane-fasola-i.html

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»