Logo Pro Meritum Napis Pro Meritum

 

Podziękowania dla wolontariuszy

Wolontariusze Meritum od miesiąca angażują się w różne rodzaje pomocy na rzecz Ukrainy. Ich inicjatywy rodziły się z potrzeby serca, miło jest jednak, gdy działanie jest doceniane.

Wiele prowadzonych zbiórek przygotowały i przeprowadziły zespoły projektowe olimpiady Zwolnieni z teorii.

probleMatYcy wspierani przez zespoły Przyjazna łapka i Pomoc i każdy ma MOC przygotowały zbiórkę karmy i akcesoriów dla zwierząt oraz kawiarenkę charytatywną, której celem było wsparcie ratującego ukraińskie zwierzęta Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu.


Zespół „Na pomoc Ukrainie” prowadził zbiórkę środków opatrunkowych, leków  i środków higienicznych, które do potrzebujących w Ukrainie przekazaliśmy za pośrednictwem zaprzyjaźnionych harcerzy Śląskiej Chorągwi ZHP.

Zespoły Cisza świata, Brak tolerancji tylko dla nietolerancji i Czytanie nie spanie koordynowały zbiórkę żywności, książek i zabawek, środków higienicznych, odzieży, walizek i toreb, które również na bieżąco przekazywaliśmy potrzebującym – Stowarzyszeniu Siemianowice dla Ukrainy, rodzinom, które zamieszkały w naszym mieście, MOSiRowi.

Wielu szkolnych wolontariuszy pomagało  i nadal pomaga w lokalnych magazynach.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za dotychczasową pracę. Sytuacja niestety nadal jest trudna, więc prosimy o jeszcze!

Opiekunki KMW Merit

 

g

1,5% dla OPP

Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjne „PRO MERITUM”

KRS 0000380964 

Statystyki odwiedzin

Użytkowników:
5
Artykułów:
458
Odsłon artykułów:
189925

Partner PRO MERITUM

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących "Meritum"

ZSTiO MERITUM