Logo Pro Meritum Napis Pro Meritum

Brak nietolerancji dla nietolerancji rozpoczyna działanie.

 

Cześć! Jesteśmy uczennicami klasy 1 LO szkoły ZSTiO Meritum w Siemianowicach Śląskich i będziemy wykonywać projekt "Zwolnieni z Teorii". W naszym przypadku jego tematyką będzie nietolerancyjność w 21 wieku. 

Zacznijmy od opisu naszych zamiarów!  

Mamy w planach wspomóc osoby, które nie doświadczają tolerancji oraz rozwinąć empatię i wrażliwość u osób, które są nietolerancyjne bądź obojętne na problem nietolerancyjności.  

Aby pomóc ofiarom dyskryminacji chcemy organizować zbiórki charytatywne i warsztaty psychologiczno-edukacyjne z pedagogami bądź psychologami mające na celu wsparcie. 

W przypadku osób niewrażliwych lub obojętnych na problem nietolerancji pomogą nam w tym media społecznościowe i warsztaty edukacyjne. 

W portalach typu FB i IG będzie co tygodniowo opisywany problem danej grupy społecznej, która nie doświadcza z danego powodu szacunku od innych, a podczas warsztatów będzie tłumaczone jak ważna jest akceptacja, wrażliwość i empatia dla życia zarówno osób wokół nas jak i nas samych 

Mamy ogromną nadzieję, że ta krótka wzmianka o nas pomoże wam oswoić się z naszym projektem, a może nawet zachęci was do czynnego udziału w nim. 

ZAPRASZAMY również do odwiedzenia naszego FACEBOOKA I INSTAGRAMA! 

www.instagram.com/bttdnt/ 

https://www.facebook.com/Braktolerancjitylkodlanietolerancji-109232924904140/

 

Lia Gieracz

1,5% dla OPP

Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjne „PRO MERITUM”

KRS 0000380964 

Statystyki odwiedzin

Użytkowników:
4
Artykułów:
319
Odsłon artykułów:
77880

Partner PRO MERITUM

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących "Meritum"

ZSTiO MERITUM