Dziękujemy za zaangażowanie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Frąckowiak   
wtorek, 25 maja 2021 07:50

W imieniu projektu społecznego Masne Ziomy Pomagają Zwierzętom serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze działania. Dzięki Państwa hojności na te chwilę udało się nam zebrać ponad  2000 zł, które przekazane zostanie na rzecz współpracującego ze szkołą stowarzyszenia działającego na rzecz zwierząt!
Dziękujemy!

 
Znamy wyniki sportowej rywalizacji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamil Glosnek   
piątek, 21 maja 2021 09:58

Na wesoło i na sportowo młodzież Meritum wróciła do zajęć. Jeszcze nie w pełni, a hybrydowo, dlatego sportowe wydarzenie zaproponowane przez projekt Life is better with sport odbywało się na przestrzeni dwóch dni.
Było muzycznie, sportowo, ekologicznie i na pewno wesoło.
Klasy wykazywały się zaangażowaniem i wielką wolą walki. Każda konkurencja punktowana była wg specjalnych kryteriów, tak, by poznać najlepszych.
Oto wyniki:
1 miejsce: 2 LO  - 127 p.
2 miejsce: 2aT – 106 p.
3 miejsce: 1aT – 98 p.
Wszystkim uczestnikom zabawy – serdecznie dziękujemy!
Pozdrawiamy również Dominikę, Natalię i Maję, czyli Młodych EKOlogów. Dziewczyny przygotowały Ekologiczną grę terenową, która była częścią dnia sportowego! Dziękujemy!

 
Wesprzyj z nami Nikiszowy Dom Tymczasowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Frąckowiak   
czwartek, 20 maja 2021 07:47

W imieniu grupy projektowej MZPZ zapraszamy do pomagania!
Zapraszamy na  https://zrzutka.pl/erpspm, gdzie trwa zbiórka pieniędzy.
Zebrane dzięki tej zrzutce pieniądze zostaną przeznaczone na działalność Stowarzyszenia Nikiszowy Dom Tymczasowy, w którym porzucone, opuszczone przez swoich opiekunów zwierzęta dostają drugą szansę na to, by przeżyć swoje życie szczęśliwie, do końca.
Wierzymy, że tego pragniesz tak jak my, a wspierając nas pomożesz nam to osiągnąć.
To dzięki właśnie takim osobom jak Ty, możemy pomagać zwierzętom i sprawiać, by miały szczęśliwe życie na jakie zasługują. Zatem w imieniu tych wszystkich zwierząt, którym dziś pomagasz, z całego serca gorąco Ci dziękujemy.
Mamy jeszcze do Ciebie małą prośbę. Proszę udostępnij tę zrzutkę na swoich profilach w mediach społecznościowych. Pozwól by Twoi znajomi z Facebooka (i nie tylko) dowiedzieli się o naszej akcji i wsparli nas w pomocy zwierzętom.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»