Konkurs PDF Drukuj Email
Wpisany przez Pomysłowe Dziewczyny   
środa, 17 lutego 2021 14:45

Z okazji okazji wraz z projektem Pomysłowe Dziewczyny oraz Stowarzyszeniem PRO MERITUM proponujemy błyskawiczny konkurs niespodziankę! Ile wiesz o kotach, ich zwyczajach, naturze, rasach? Sprawdź! Zapraszamy do rozwiązania quizu. Osoba, która poradzi sobie najlepiej otrzyma tytuł Kociego Znawcy Roku oraz nagrodę ufundowaną przez PRO MERITUM. Zapraszamy!
Quiz znajdziecie w linku znajdującym się poniżej. Gramy do północy 17 II.W wynikach brane będą pod uwagę osoby, które jesteśmy w stanie zidentyfikować (imię i nazwisko) https://quizizz.com/join?gc=15633500
Powodzenia!

 
Jak nie dziś, to jutro - poznaj nas! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patrycja Siebiata   
środa, 10 lutego 2021 09:39

Dlaczego nasz projekt jest ważny i o jakiej tematyce jest. Stworzyliśmy projekt o tematyce zdrowia psychicznego i fizycznego, ponieważ twierdzimy, że w dobie pandemii jest ono najważniejsze. Lekcje zdalne, izolacja od przyjaciół mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Wiemy, że od zdrowia zależy praktycznie wszystko: nasze dobre samopoczucie, możliwość realizowania planów, nasze relacje rodzinne, aktywność towarzyska, praca zawodowa, a co za tym idzie samowystarczalność, samodzielność i wiele, wiele innych. Zdrowie jest najcenniejszym darem, jaki mogliśmy otrzymać. Według nas zdrowie jest największą wartością. Gdy jego zabraknie na nic zdają się ludzkie starania. Natomiast, gdy jesteśmy zdrowi, możemy bez problemu cieszyć się z życia i realizować swoje plany. Warto więc już od młodości zatroszczyć się o swoje ciało i nie narażać go.

 
Jak nie dziś, to jutro PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patrycja Siebiata   
poniedziałek, 01 lutego 2021 09:36

Dzień dobry Państwu, jesteśmy uczniami Liceum Ogólnokształcącego Meritum w Siemianowicach Śląskich. Bierzemy udział w tegorocznej olimpiadzie "Zwolnieni z teorii". Realizujemy projekt społeczny, który będzie skupiskiem wiedzy o tym, jak poprawnie i bezpiecznie o siebie zadbać w dobie pandemii.
Ciągłe przesiadywanie w domu i ograniczone możliwości poruszania się dla wielu ludzi są niesamowicie przytłaczające, co nieraz skutkuje na gorszym samopoczuciu psychicznym czy fizycznym. Chcemy pokazać ludziom, że to my sami decydujemy o tym, jaki tryb życia prowadzimy i niezależnie od tego, co dzieje się na świecie, w czterech kontach własnego pokoju możemy zadbać o samych siebie. Chcemy pokazać, że nie jest to tak trudne i wymagające jak może wyglądać, że jest to realne i może być czymś naprawdę pomocnym, inspirującym i dobrym dla naszych organizmów.

 
«pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia»