Przedszkolaki z "PRO MERITUM” z medalami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Drabik-Nos   
czwartek, 19 czerwca 2014 22:51

Konie

"Przedszkolaki na sportowo" prowadzone przez Stowarzyszenie "PRO MERITUM" uroczyście zakończyły swój rok akademicki 2013 / 2014. W ramach ostatnich zajęć grupa 4 – 5 latków przeżyła fantastyczną przygodę w stadninie koni. Dzięki uprzejmości właścicieli, dzieciaki mogły pozwiedzać stadninę, poczyścić i pokarmić konie, dowiedzieć się mnóstwa ciekawostek o tych pięknych zwierzętach, poznać zwyczaje, sprzęt.

Więcej…
 
KMW "Merit"uczcił Dzień Praw Zwierząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Niemiec-Falkus   
poniedziałek, 02 czerwca 2014 16:00

Święto to zostało ustanowione dla podkreślenia rangi przyjętej przez polski parlament Ustawy o ochronie zwierząt (1997r.). Petycję inicjatorów (Klub Gaja) za wprowadzeniem ustawy podpisało 600 tysięcy osób. Była to największa kampania obywatelska na rzecz praw zwierząt w Polsce. Od wielu lat Dzień Praw Zwierząt jest doskonałą okazją do podejmowania lokalnych działań przez wolontariuszy, co wykorzystał szkolny klub Merit.

Więcej…
 
Z czujnikiem wśród seniorów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosława Missala   
wtorek, 13 maja 2014 19:33

crz

Od paru miesięcy Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjne "PRO MERITUM" prowadzi działania, których celem jest przeciwdziałanie zatruciom tlenkiem węgla. W ramach akcji "Czujniki ratują życie", nieodpłatnie przekazano czujniki tlenku węgla o łącznej wartości prawie 1000 zł. oraz przeprowadzono pierwsze szkolenia skierowane do siemianowickich uczniów.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»