Inauguracja Akademii Umiejętności Społecznych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Stronczek   
sobota, 22 października 2011 00:00
Inauguracja

Stowarzyszenie Pro Meritum rozpoczęło oficjalnie swoją działalność. Inauguracyjny wykład "Gdzie skarb Twój, tam serce Twoje" wygłosił dr nauk medycznych Wojciech Wróbel. Zebranym "Aktywnym Seniorom" i "Świadomym Rodzicom" opowiadał o tym, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie a przede wszystkim troska o serce.

Więcej…
 
Porozmawiajmy o współpracy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosława Missala   
piątek, 21 października 2011 00:00
Most

Niedawno otwarta siedziba Stowarzyszenia Społeczno-Edukacyjnego "PRO MERITUM" gościła w swoich salach pierwszych gości. W środę 19 października odbyło się tam seminarium dla organizacji pozarządowych i urzędników z Siemianowic Śląskich. Seminarium realizowane było przez Stowarzyszenie MOST we współpracy z PRO MERITUM w ramach realizacji projektu "Małe duże NGO".

Więcej…
 
Koncert filharmoniczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosława Missala   
niedziela, 16 października 2011 18:09
Nuty

Już w czwartek 20 października o godzinie 10.00 zapraszamy wszystkich słuchaczy AKADEMII AKTYWNEGO SENIORA do siedziby Stowarzyszenia Społeczno-Edukacyjnego "PRO MERITUM" przy ul. Katowickiej 1 na koncert w wykonaniu muzyków Filharmonii Śląskiej. W programie utwory klasyków wiedeńskich: Wolfganga Amadeusza Mozarta, Ludwiga van Beethovena oraz Franza Josepha Haydna.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia414243444546474849następnaostatnia»