PRO MERITUM zaprasza

Celem PRO MERITUM jest wzbogacenie oferty edukacyjnej adresowanej do szerokiego grona odbiorców oraz troska o doskonalenie i kształtowanie nowej jakości społeczności lokalnej. Pragniemy wszechstronnie wspierać działania szkoły oraz rozszerzyć działania społeczno-edukacyjne na nowe grupy odbiorców – relacjonuje prezes Stowarzyszenia pani Mirosława Missala.

Pomysłów na realizację zamierzonych celów członkowie Stowarzyszenia mają wiele – w chwili obecnej trwają prace nad projektem  realizowanym z siemianowickim Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, zaś jesienią zainaugurowana zostanie działalność Akademii Umiejętności Społecznych.
Swoje miejsce w Akademii będą mogli odnaleźć przedstawiciele wszystkie grup wiekowych – zachęca prezes PRO MERITUM – na zajęcia, i to bynajmniej nie typowo szkolne, już teraz zapraszamy do  Akademii Aktywnego Seniora, Akademii Aktywnej Mamy oraz Akademii Mądrego Malucha. Oferta programowa Akademii obejmie szeroki zakres zagadnień i aktywności – od teoretycznych po sportowe i hobbystyczne.
Wszystkich zainteresowanych działaniem stowarzyszenia zarząd zaprasza do wstąpienia w jego szeregi. Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę, chcemy, by razem z nami wspierali Państwo działania na rzecz Stowarzyszenia "PRO MERITUM" oraz środowiska lokalnego, wierzymy, że wspólnie z Państwem osiągniemy wszelkie zamierzone cele. Deklaracja członkowska do pobrania tutaj.

 

Kalendarz

<<  Czerwca 2017  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
oddaj.gif

Darczyńcy

  • pro meritum
  • pro meritum
  • pro meritum
  • pro meritum
  • pro meritum