Meritum + PRO MERITUM = harmonia brzmień

koncert

Ostatni piątek kwietnia był w Meritum dniem pełnym emocji. W południe, podczas pożegnania maturzystów było wzruszająco, z kolei wieczorem energetycznie i radośnie. A wszystko za sprawą utalentowanych absolwentów, uczniów i nauczycieli Meritum, którzy zabrali zgromadzonych w Parku Tradycji gości w muzyczną podroż w szalone lata 80-te. Taki bowiem był motyw przewodni czwartego już koncertu organizowanego pod szyldem Stowarzyszenia Społeczno-Edukacyjnego PRO MERITUM. W pięknych aranżacjach usłyszeć można było największe hity lat 80 takie jak "Maria Magdalena" - Sandry, "Czerwony jak cegła" Dżemu, "Is this love" Whitesnake, "Smooth operator" Sade czy "Przeżyj to sam" Lombardu.

Więcej…

 

Tyta od PRO MERITUM już po raz trzeci

Tyta

"Tyta to je to, na co czeko zawdy kożdy bajtel, kiery idzie do piyrszej klasy"


Już trzeci raz Organizacja Pożytku Publicznego Stowarzyszenie PRO MERITUM działająca przy Zespole Szkól Technicznych i Ogólnokształcących Meritum w Siemianowicach Śląskich przygotowała tyty jako wsparcie materialne rodzin, których dzieci rozpoczynają naukę w pierwszej klasie. W tym roku inicjatywa „Tyta od PRO MERITUM” objęła trzy rodziny z terenu naszego miasta.

Więcej…

 

Sprzątanie Lasku Bytkowskiego

CM

PRO MERITUM zaprasza do włączenia się w akcję Prezydent Miasta Siemianowic Śląskich Rafał Piech zachęca do włączenia się w ogólnomiejską akcję wspólnego sprzątania Lasku Bytkowskiego, która odbędzie się 23 maja br. Zbiórka chętnych będzie przy wejściu do Lasku Bytkowskiego od ul. Korfantego 17a o godz. 10.00.  Sprzątamy do 13.00. Dla każdego chętnego będą zapewnione rękawice i worki na śmieci. Udział w sprzątaniu weźmie Ochotnicza Straż Pożarna. Poza workami i rękawicami miasto zapewnia odbiór śmieci. Sprzątanie kończymy o godz. 13 w miejscu zbiórki i tam też, będzie odbiór śmieci.

 

Kalendarz

<<  Czerwca 2017  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
oddaj.gif

Darczyńcy

  • pro meritum
  • pro meritum
  • pro meritum
  • pro meritum
  • pro meritum