Konkurs, "Moja przedsiębiorczość" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Drabik-Nos   
środa, 09 kwietnia 2014 10:00

Głównym założeniem konkursu jest kształtowanie wśród uczniów  postaw przedsiębiorczych oraz PROMOWANIE wśród społeczności uczniowskiej "Meritum"  osób wyróżniających się takimi postawami. Konkurs ma wykształcić wśród młodych ludzi przekonanie, że przedsiębiorczym można być w każdym wieku. Bo przecież przedsiębiorczość to przede wszystkim umiejętność dostrzegania i wykorzystywania pojawiających się szans.

Więcej…
 
Przedszkolaki mają już 2 lata PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosława Missala   
poniedziałek, 10 marca 2014 21:14

2 lata

"Przedszkolaki na sportowo" prowadzone przez Stowarzyszenie "PRO MERITUM" właśnie w tym tygodniu obchodzą dwulecie swojej działalności. Zajęcia dla dwóch grup wiekowych (4-5-latki i 5-6-latki) odbywają się w każdą sobotę. Formuła zajęć oparta jest na grach i zabawach ruchowych z wykorzystaniem różnego rodzaju przyborów i przyrządów sportowych.

Więcej…
 
Porozumienie ze Strażą Pożarną PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosława Missala   
poniedziałek, 17 lutego 2014 07:45

"Strony stwierdzają, że wśród prowadzonych przez siebie działań programowych znajdują wspólne cele, w osiąganiu których może pomóc nawiązanie współpracy." – takie właśnie słowa zawiera preambuła podpisanego w piątek 14 lutego Porozumienia o współpracy pomiędzy Stowarzyszeniem Społeczno - Edukacyjnym "PRO MERITUM" a Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Siemianowicach Śląskich.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia»