Wstań! Chodź! Tańcz!

Wstań! Chodź! Tańcz!czyli Meritum zatańczyło w akcji "One billion rising". Wszyscy chcielibyśmy żyć w świecie bez trosk, problemów i nieszczęść. Niestety bardzo często nie jest to możliwe. Możliwa jest natomiast świadoma postawa wobec zagrożeń oraz zabieganie o to, by ich unikać, by wspierać walkę o prawa człowieka.

Więcej…

 

Misja nr 1 complete

Polichrom to organizowana przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach gra dla szkolnych klubów wolontariatu. W tegorocznej trzeciej już edycji bierze udział Klub Młodego Wolontariusza Merit. Na polichromowiczów, którzy, najogólniej mówiąc, mają czynić w przeróżnych formach dobro, w ciągu całego roku czekają do wypełnienia trzy duże misje, szereg towarzyszących im wyzwań oraz zadania "szybkiego reagowania". Tematem pierwszej, ukończonej właśnie misji była samotność.

Więcej…

 

Tyty od PRO MERITUM wręczone

tyta

Kolejny raz Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjne PRO MERITUM wręczyło tradycyjne tyty siemianowickim pierwszoklasistom. Zamiast słodyczy, choć słodkiego akcentu nie zabrakło, sprezentowana została szkolna wyprawka – zeszyty, materiały plastyczne i wyposażenie tornistra. Przygotowane rożki obfitości trafiły w ręce dzieci z wielodzietnych rodzin. Drogie maluchy, życzymy Wam pomyślności w szkolnej karierze.

 

Kalendarz

<<  Czerwca 2017  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
oddaj.gif

Darczyńcy

  • pro meritum
  • pro meritum
  • pro meritum
  • pro meritum
  • pro meritum