Polichromowe powitanie wiosny, czyli realizacja misji nr 2

Iście wiosenna pogoda sprzyjała dzisiaj siemianowickim sportowcom i wolontariuszom. Sobotnie przedpołudnie stało się bowiem okazją do sportowego powitania wiosny dla jednych i służby na rzecz innych i integracyjnego powitania wiosny dla drugich. Drużyna Polichromu z Meritum upiekła dwie (a nawet trzy) pieczenie na jednym ogniu.

Więcej…

 

Wstań! Chodź! Tańcz!

Wstań! Chodź! Tańcz!czyli Meritum zatańczyło w akcji "One billion rising". Wszyscy chcielibyśmy żyć w świecie bez trosk, problemów i nieszczęść. Niestety bardzo często nie jest to możliwe. Możliwa jest natomiast świadoma postawa wobec zagrożeń oraz zabieganie o to, by ich unikać, by wspierać walkę o prawa człowieka.

Więcej…

 

Misja nr 1 complete

Polichrom to organizowana przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach gra dla szkolnych klubów wolontariatu. W tegorocznej trzeciej już edycji bierze udział Klub Młodego Wolontariusza Merit. Na polichromowiczów, którzy, najogólniej mówiąc, mają czynić w przeróżnych formach dobro, w ciągu całego roku czekają do wypełnienia trzy duże misje, szereg towarzyszących im wyzwań oraz zadania "szybkiego reagowania". Tematem pierwszej, ukończonej właśnie misji była samotność.

Więcej…

 

Kalendarz

<<  Kwietnia 2020  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
oddaj.gif

Darczyńcy

  • pro meritum
  • pro meritum
  • pro meritum
  • pro meritum
  • pro meritum