Finał konkursu "Wiem wszystko o UTKach”

O tytuł najlepszego sprzętowca Meritum walczyli dzisiaj uczniowie ZSTiO - finaliści Konkursu wiedzy o urządzeniach techniki komputerowej "Wiem wszystko o UTKach". Do ścisłego finału po wcześniejszych eliminacjach  zakwalifikowali się Piotr Gawski, Adrian Chaber, Dawid Janiak oraz Marek Heintzel, którzy zmierzyli się z zadaniami przygotowanymi przez szkolnych informatyków pana Pawła Kopaczka, Damiana Wypicha i Wiesława Tomaszewskiego.

Więcej…

 

Życzenia świąteczne

Kurka

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy wszystkim naszym słuchaczom, starszym i młodszym życzymy dużo radości w gronie najbliższych, smacznego jajka, mokrego śmigusa-dyngusa oraz wielu uroczych drobiazgów od Zajączka.

 

Konkurs, "Moja przedsiębiorczość"

Głównym założeniem konkursu jest kształtowanie wśród uczniów  postaw przedsiębiorczych oraz PROMOWANIE wśród społeczności uczniowskiej "Meritum"  osób wyróżniających się takimi postawami. Konkurs ma wykształcić wśród młodych ludzi przekonanie, że przedsiębiorczym można być w każdym wieku. Bo przecież przedsiębiorczość to przede wszystkim umiejętność dostrzegania i wykorzystywania pojawiających się szans.

Więcej…

 

Kalendarz

<<  Czerwca 2017  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
oddaj.gif

Darczyńcy

  • pro meritum
  • pro meritum
  • pro meritum
  • pro meritum
  • pro meritum